اروم وب ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی حرفه ای وبسایت

طراحی وبسایت و گرافیک را از تیم زبده ما بخواهید

Shoping Web

طراحی وبسایت فروشگاهی

وبسایت های فروشگاهی برای تمامی اصناف به صورت کاملاٌ حرفه ای و مطابق با تمامی استاندارهای روز طراحی و اجرا می شود، شما می توانید قبل از انجام هر گونه پروژه از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

Sherkat Web

طراحی وبسایت شرکتی

وبسایت های شرکتی مخصوص شرکتها، دفاتر وکالت، مطب پزشکان، سالنهای زیبایی و .... می باشد، که امکاناتی چون معرفی خدمات، ارائه نمونه کار، رزرو وقت و... را دارا هستند.

Person Web

طراحی وبسایت شخصی

وبسایت های شخصی نیز با توجه به نیاز شخص برای ارائه رزومه، معرفی خدمات ( مانند خدمات کار در منزل) و ... ارائه می شود که از مهمترین مزیتهای این وبسایتها آنلاین بودن معرفی نامه شما می باشد.

Logo Desin Medad

طراحی لوگو

استفاده از سمبل‌ها و نشانه‌ها یکی از راه‌های مهم و تاثیرگذار برای نمایش اطلاعات مرتبط با کسب و کار است و می‌تواند جایگاه برند را در دید مخاطبین تغییر دهد.

Digital Marketing

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

Graphic Design

طراحی گرافیک

طراحان ما، مفاهیم بصری را با استفاده از نرم افزار کامپیوتری ایجاد می کنند. آنها با این کار سعی دارند تا ایده های الهام بخش خود را پیاده سازی و در اطلاع رسانی و ارتباط با مصرف کنندگان استفاده کنند.

خدمات طراحی وبسایت

طراحی انواع وبسایت متناسب با زمینه کاری شما یکی از تخصص های ماست

جدیدترین دوره های آکادمیک اروم وب

insta 01 web

آموزش طراحی و ساخت بنر و استوری اینستاگرام

219فروش
200
هزار تومان

آخرین مقالات اروم وب

با ما بروز باشید ...

New Top Logo01

اروم وب با تلاش در جهت افزایش کیفیت خدمات همه‌جانبه خود با الگو قراردادن سیستم مدیریت کیفیت براساس الزامات ISO 9001:2008 در راستای ارتقاء سطح رضایت‌مندی مشتریان گام برداشته‌است. از این رو توجه تمامی همکاران را به اصول اساسی و مقاصد ذیل جلب نموده تا با مشارکت موثر یکایک اعضای خانواده اروم وب بتوانیم به استانداردهای جدیدی در صنعت تبلیغات دست یابیم. . – از تمامی اندوخته های علمی ، فنی و اخلاقی خود در جهت ارتقاء سطح کیفی کلیه خدمات قابل ارائه استفاده می نمائیم. – تعهد ، مسئولیت پذیری ، وفاداری، رشد پایدار و خلاقیت پنج اصل بارز همکاران ما در اروم وب می باشد. – درک صحیح دغدغه‌های مشتریان، ارائه راهکارهای اثربخش ، همراهی و اهتمام بر حصول نتیجه در بستر تعامل صادقانه مهمترین اصل سازمانی اروم وب می‌باشد.

موبایلتو شارژ کن