درباره ما

درباره اروم وب

وبسایت تبلیغاتی اروم وب یک وبسایت تمام سرویس است که به شکل تخصصی در حوزه دیجیتال برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و خدمات تبلیغات دیجیتال فعالیت می‌کند.

از جمله برندهایی که اروم وب افتخار همکاری با آنها را دارد می‌توان به شرکت AbtinMedia در لندن ، نماینده  کارخانه اروم تریلر در روسیه ، شرکت نی نی کام تولید کننده لوازم کودک ، شرکت اسپیر کامپیوتر ارومیه اشاره کرد.

اگر می‌خواهید نوع تبلیغات شما با همه رقیبانتان فرق داشته باشد با اروم وب تماس بگیرد، برای شما داستان‌های خوبی را رقم خواهیم زد.

اروم وب یک تیم خلاق و دیجیتال اما کوچک و چابک است تا بتواند سریع نسبت به تغییرات فضای تبلیغات دیجیتال و آفلاین عکس‌العمل نشان دهند و بهترین خدمات را در این حوزه به مشتریان خود ارائه دهد.

تجربه و موفقیت ما در حوزه تولید محتوا و بازاریابی محتوا به ما آموخته است که اگر محتوای خوبی در فضای تبلیغاتی تولید کنیم می‌توانیم با مصرف‌کننده ارتباط برقرار کنیم.

اروم وب به پشتوانه تجربیات فراسو، تمامی تلاش خود را می‌کند تا کمپین‌های تبلیغاتی و بازاریابی و برندینگ را با مهمترین شاخص‌های اندازه‌گیری کلیدی برای برندها تهیه و ارائه کند

داستان اروم وب

اروم وب از سال 2010 توسط گاماتا پورحیدربیگی تأسیس شد و فعالیت خود را  آغاز کرد و همواره هدف اصلی تأسیس این مجموعه خدمت رسانی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی بوده و همچنان در این راستا خدمات و آموزشهای خود را توسعه می دهد، به امید روزی که کشور عزیز ما نیز در رده بهترین ها در زمینه تجارت الکترونیک قرار گیرد.

نظرات مشتریان محترم اروم وب

placeholder
John Doe
Designer
موبایلتو شارژ کن